Hakkımızda

Alişiroğlu Hukuk Bürosu; 2012 yılında İstanbul Ataşehir’de, Av. Sevinç Alişiroğlu tarafından kurulmuş olup, kökleri kurucumuzun babası değerli hukukçu Av. Mustafa HOROZ’un 1982 yılında kurduğu hukuk bürosuna dayanmaktadır.

Alişiroğlu Hukuk Bürosu; tüm yerli ve yabancı müvekkillerine, ulusal ve uluslararası alanda Sözleşmeler Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ticaret hukuku, Aile Hukuku ve Ceza Hukuku başta olmak üzere hukukun her alanında, genç ve dinamik kadrosuyla, Türkiye’nin önde gelen akademisyenleri tarafından da desteklenerek hukuk ve danışmanlık hizmetini sunmaktadır.

Büromuzun öncelikli prensibi uzlaşma ile çözüm olup, anlaşma yolu ile çözülebilecek tüm dava ve olaylar için derin analizler yapmakta ve gereken efektif çözümleri sunmaktadır.

Alişiroğlu Hukuk Bürosu; bu kapsamda Dünyada yerli ve yabancı şirket, şahıs, hukuk bürosu ve meslek örgütleri ile işbirliği yaparak birçok sulh anlaşması yapılmasını sağlamış ve ilgili davaları çözüme kavuşturmuştur.

Avukatlık ve hukuk danışmanlığının sadece ihtilafları çözmek değil, aynı zamanda ihtilafların oluşmasını engellemek olduğu inancıyla yola çıkan Alişiroğlu Hukuk Bürosu; Uyuşmazlıkların çözümü ve analizinde kalıplara bağlı yaklaşımın yerine, geniş bir vizyon, öngörü ve süratle çözümlere ulaşmak amacıyla hareket etmeyi prensip edinerek, Müvekkil ile kurulacak ilişkinin ilk kuralının mesleki ve özel hayata ilişkin paylaşılan tüm bilgilerin gizlilik çerçevesinde ve özenle saklanması gerektiği bilinciyle, başlanan hukuksal sürecin her aşamasında müvekkilli bilgilendirme prensibiyle hareket ederek en hızlı ve güvenilir hukuk ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.